• Amana Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Amana Servisi - Amana Onarımı - Amana Bakımı - Amana Montajı - Amana Teknik Servisi

Amana Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

Pek sıklıkla tercih edilmese de ABD menşeili Amana firmasının tamir hizmetlerini firmamız vermektedir. Bu bağlamda Amana firmasını tercih eden birçok müşteri etkili bir tamir firması bulmakta zorluk yaşamaktadır. Bu sorunları aşmak adına ise firmamıza başvurabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünleri sorunsuz bir biçimde tamir etmekte ve belirlediğimiz süre içerisinde sizlere teslimini gerçekleştirmekteyiz.
Amana firmasının hangi ürünlerini tamir etmektesiniz?

Firmamız, Amana firmasının ülkemizde satışını yaptığı her türlü ürünü tamir etmektedir. Ancak firma en çok buzdolabı satışı yaptığı için bize gelen ürünler de çoğunlukla buzdolapları olmaktadır. Buzdolaplarını aslını bozmadan tamir etmekteyiz. Bir daha böyle bir sorun çıkarmayacağının da garantisini vermekteyiz.

Tamir yaptığınız yere Amana ürününü kendim ulaştırabilir miyim?

Tamir yerimize bozulan ürününüzü kendi olanaklarınızla getirebilirsiniz. Ancak bu gereksizdir. Çünkü zaten üründeki sorunu anlamak adına ilk değerlendirmeyi yapmak üzere arkadaşlarımız size uğramaktadır. Ardından bu arkadaşlar ürünü merkeze getirmektedir. O sebeple sizin ekstradan ürünü taşımanız, yorulmanız ve zahmete girmeniz asla isteyeceğimiz bir şey değildir. Yani siz oturduğunuz yerden firmamızın elemanlarının sorunu halledişini keyifle izleyebilirsiniz. Ürün bize ulaştıktan sonra detaylı bir taramaya aldığımızı bilmelisiniz. Daha sonra sorunu çözmek için tedaviye başlamakta ve kısa zamanda Amana marka ürününüzü size tekrar ulaştırmaktayız. Piyasada bu işi en uygun fiyatlara yapan firma olduğumuz için bizi tercih edeceğinizden hiç şüphemiz yoktur. 

Etiket : Amana Beyaz Eşya Servisi, Amana Buzdolabı Servisi, Amana Klima Servisi, Amana Servisi, Amana Servisleri, İstanbul Amana servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP